Prodej bytu Roudenská

Od pí. Krigarové jsem byt před 6-ti lety kupoval, a celý proces byl rychlý a bezproblémový. Proto když jsem se rozhodl byt letos prodat, opět jsem se na paní Krigarovou obrátil.

Očima prodávajícího:

Od pí. Krigarové jsem byt před 6-ti lety kupoval, a celý proces byl rychlý a bezproblémový. Proto když jsem se rozhodl byt letos prodat, opět jsem se na paní Krigarovou obrátil. Rychle našla kupujícího, zajistila všechny náležitosti, což jsem uvítal, neboť jsem byl již mimo Jihočeský kraj, a tím mi ulehčila běhání a čas. Byt se v pořádku předal, a byla s námi v kontaktu po celou dobu, předala novému majiteli list vlastnictví, přepsala energie, pomohla s daňovým přiznáním. Mohu jen doporučit.
Jiří Opatrný

Očima kupujícího

Se službami paní Krigarové jsem byla nadmíru spokojená. Vždy mne včas telefonicky nebo e-mailem informovala o každé změně, která nastala u nemovitosti, kterou jsem kupovala. Vše proběhlo v naprostém pořádku a velmi rychle. Od podepsání kupní smlouvy po zápis v katastru nemovitostí jen 28 dní. Její jednání bylo velice profesionální a přitom lidské. Byla jsem nadmíru spokojená s jejím přístupem.

Sdílet na sociálních sítích