logo

Tel.: 777 354 674

O realitní kanceláři Krigarová reality

Chci se trochu představit pro budoucí klienty, či spolupracovníky:

V oblasti realitní činnosti se pohybuji 13 let, i když jsem v oblasti obchodu vlastně pracovala i před tím. Proto pro mne bylo a je jednání s klientem to nejdůležitější.

Od roku 2003, 8 let jsem pracovala v renomované realitní kanceláři v jedné v té době z největších na Jihu Čech, a zde jsem načerpala nejvíce praxe a zkušeností. Jednatel společnosti nás učil vše o obchodu, a snažil se nás jako makléře zdokonalovat ve všech směrech, např. školením, kurzy. 3 roky jsem pracovala v menší realitní kanceláři s bohatou zkušeností, a snažila jsem se budovat dobré jméno jak mé jako makléře, tak té dané realitní kanceláře. Snažím se, aby klient neměl žádné, nebo co nejmenší starosti s prodejem, či koupí nemovitosti.

První část prodeje je konzultace, kdy se domluvíme s prodávajícím na ceně, při prohlídce nemovitosti se nafotí a zdokumentuje vše potřebné, ty doklady, které bude potřeba se popřípadě zajistí na patřičných úřadech. Zájemce má vždy hodně otázek ohledně prodeje, a je potřeba si na něj udělat prostor, ne zřídka prodává první nemovitost v životě.

Spolupracuji s právníkem, kde je zajištěna úschova finančních prostředků, s úvěrářem, který se snaží vždy zájemci vyjít vstříc jak časově, tak i v těch nejvýhodnějších sazbách u úvěru.

Obraťte se na mne i v případě, že o prodeji pouze uvažujete, a nevíte si rady. Budu se na Vás těšit!

Irena Krigarová

Certifikát

Nezávazně nás kontaktujte:

Máte dotaz či otázku? K nezávaznému kontaktu stačí pouze jeden krok – vyplnit následující formulář:

* Vaše jméno a příjmení
* Email pro odpověď
* Telefon
* Váš vzkaz
 
 
Stránky krigarova-reality.cz využívají systém realitní správce. Všechna práva vyhrazena, © 2011-2019